Muratlı CHP Spor yakıştırması gündeme oturdu

Muratlı CHP Spor yakıştırması gündeme oturdu
                Muratlı Belediye Meclisi’nin 2020 yılındaki ilk toplantısında yeni bir polemik başladı.                Meclise ek gündem maddesi olarak alınan Muratlı Belediyespor Kulübü Derneği’nin nakdi yardım talebi konusu Plan ve Bütçe Komisyonu’na sevk edilirken, beraberinde başka tartışmalara da yol açtı.
tasarım59 reklam paketi
                Yeni Muratlı Belediyespor Yönetim listesinin CHP İlçe Başkanı Sedat Gürler ve CHP’li Yöneticilerden oluşmasını etik bulmadıklarını ifade eden AK Parti Muratlı Belediye Meclis Grup Başkanı Beytullah Ongun, spora siyaset karışmaması gerektiğine dikkat çekerek; “Biz AK Parti Grubu olarak daha etik bir yönetim oluşana kadar Muratlı Belediyespor’un yardım dilekçe ve taleplerine ret vereceğiz. Bunu da buradan kamuoyuyla paylaşmak isteriz” ifadelerini kullandı.
                MHP’li Belediye Meclis Üyeleri de aynı düşüncelere sahip olduklarının altını çizdiler. MHP’li Belediye Meclis Üyelerinden Ayhan Kaplan, toplumun yeni yönetim ile birlikte kulübün adını ‘Muratlı CHP Spor Kulübü’ olarak zikrettiğini söyledi.
                Eleştirilere karşın yönetimini savunan yeni Muratlı Belediyespor Başkanı Av. Semih Keskin ise, mevcut üyeler içerisinden bir yönetim oluşturduklarını vurgulayarak; herkesin kulübe üye olabileceğini anımsatıp, kendisini eleştirenleri de kulübe üye olmaya davet etti.
Yayınlanma Tarihi : 8/1/2020 17:51
Okunma Sayısı : 1377

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar