Muratlı Belediyespor yeni sezona hazır

Muratlı Belediyespor yeni sezona hazır
                Muratlı Belediyespor, 2023-2024 futbol sezonu öncesi hazırlıklarını tamamladı.

                Hizmet Spor - Tekirdağ Süper Amatör Ligi’ndeki temsilcimiz Muratlı Belediyespor, 1 Ekim’de başlayacak lig öncesi antrenmanlarını sürdürüyor.
tasarım59 reklam paketi
                “Her antrenmanı başka sahada yapmak zorunda kalıyoruz”
                Muratlı Atatürk Stadyumu’nun aktif olmaması nedeniyle bir gün Vakıflar 19 Mayıs Gençlik Stadı’nda, bir gün Çorlu Ahmet Taner Kışlalı Stadı’nda, bir gün Sağlık Mahallesi Yeşiltepe’de antrenmanlarını yapan Muratlı Belediyespor adına Genel Kaptan Aykut Öztürk, sezon başlayana kadar mecburen bu şekilde devam edeceklerini söyledi.
                “İvedilikle onarılıp maçlara açılmalı”
                Muratlı’daki sahanın ivedilikle onarılarak açılması gerektiğini söyleyen Bordo Beyazlıların Genel Kaptanı Aykut Öztürk; “Sahanın açılmamış olmasından ötürü muzdaripiz. Bu sene Süper Amatör maçlarımızı Çorlu’da oynayacağız. Burada saha aktif olmadığı için maçlarımızı Çorlu’ya alınca, futbolcularımızı da Çorlu’dan seçmek zorunda kaldık” diye konuştu.
                13 yeni transfer var
                Çorlu’dan 13 yeni transfer gerçekleştirdiklerini aktaran Muratlı Belediyespor Genel Kaptanı Aykut Öztürk, “Transfer çalışmalarımız halen devam ediyor. 2-3 yeni oyuncu daha almayı planlıyoruz. Görüşmelerimiz sürüyor” dedi.
                Öte yandan, Muratlı Belediyespor’un efsane Kaptanı Esen Çelik’in bu sezon kadroda yer almayacağı öğrenildi.
                Diğer taraftan, yeni sezon hazırlıklarını Kapaklı Karaağaçspor ile oynadığı hazırlık maçıyla sürdüren Bordo Beyazlılar, rakibini 1-0 yenerek sahadan galip ayrıldı.
Yayınlanma Tarihi : 11/9/2023 15:18
Okunma Sayısı : 825

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar