Muratlı Belediyesi tarz değiştirdi

Muratlı Belediyesi tarz değiştirdi
                Muratlı Belediyesi, bazı cadde ve sokaklarda ekonomik ömrünü tamamlamış kilitli parke taşlarını söküp, yerine yolları sıcak asfaltla yenileme çalışması başlattı. Bu kapsamda, daha önce kötü durumda olan Muradiye Mahallesi 93. Sokak ve Donatım Sokak’ta işlemler sürüyor.                Parke taşları yerini sıcak asfalta bırakacak
                Muratlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kısa süre önce başlatılan çalışmalar kapsamında sokaktaki deforme kilitli parke taşları söküyor.
tasarım59 reklam paketi
                Koronavirüs salgınına rağmen çalışmalarını sürdüren Muratlı Belediyesi ekipleri, ekonomik ömrünü tamamlamış kilitli parke taşları söküp, yolları sıcak asfaltla yenileyeceğini duyurdu.
                Sökülen taşlar ziyan olmayacak
                Belediye ekipleri, trafiğe kapattıkları 93. Sokak’ta kilitli beton parke taş söküm ve kaldırım düzenleme işlemi gerçekleştiriyor.
                Bozulan parke taşların iş makineleriyle sökülerek, kamyonlarla Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’ne taşındığı ve ihtiyaç halinde elden geçirilerek yeniden kullanılabileceği öğrenildi.Yayınlanma Tarihi : 17/11/2020 17:30
Okunma Sayısı : 4288

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar