Muratlı Belediyesi'ne plaketli teşekkür

Muratlı Belediyesi
                Muratlı’da konutsuz vatandaşlara arsa tahsis eden Belediye Başkanı Nebi Tepe’ye teşekkür eden Muratlı Genç Romanlar Derneği Yöneticileri, Başkan Tepe’ye plaket de takdim etti.



tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Mülkiyeti Muratlı Belediye Başkanlığı’na ait Turan Mahallesi, 3 Nolu Gecekondu Önleme Bölgesi’nde yer alan belediye adına kayıtlı toplam 70 adet arsa vasıflı taşınmazın yarısı ilk etapta dezavantajlı gruba dağıtılırken, kalan yarısı içinse önümüzdeki hafta kuralar çekilecek.
                Yaptığı çalışmalar için Belediye Başkanı Nebi Tepe’ye teşekkür eden Muratlı Genç Romanlar Derneği Kurucu Başkanı Çağlar Yeltekin ve mevcut Başkan Erdal Durak ile beraberindeki Dernek Yöneticileri; “Dezavantajlı grupların barınma sorunları ile ilgili çalışmalarınız ve Muratlı’da yaşayan Romanların her zaman yanında olduğunuz için teşekkür ederiz” sözcüklerini kaydetti.
                Muratlı Belediyesi’ne yapılan arsa müracaatlarında vatandaşlara her konuda yardımcı olan Yetkili Banu Tabak’ı da unutmayan Muratlı Genç Romanlar Derneği Yöneticileri, bir plaket de Banu Tabak’a takdim ederek; özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ettiler.






Yayınlanma Tarihi : 9/11/2023 16:16
Okunma Sayısı : 1439

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar