Muratlı Atatürk Stadyumu onarılacak

Muratlı Atatürk Stadyumu onarılacak
                Muratlı Atatürk Stadyumu bakım onarım işi ihaleyle verildi. İhaleyi alan firmanın önümüzdeki ay işe başlaması bekleniyor.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Tekirdağ İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından ‘Muratlı Açık Spor Tesisleri Bakım Onarım İşi’ adıyla Muratlı Atatürk Stadyumu’nun tadilatı ihaleye çıkarıldı. İhaleyi yüklenici bir firmanın aldığı ve itirazın da olmayıp ihalenin kesinleştiği öğrenildi. İhale kapsamında stadyum baştan aşağı yenilenecek.
                Stadyumun zemininin yanı sıra; 1, 2, 3 ve 4 nolu soyunma odaları onarılacak. Hakem Odası ve Müdüriyet ile WC ve duş mahallerinin onarımı, su tesisatları yenilenmesi, duş bölme duvarlarının yapılması, duvar ve zemin kaplamalarının yapılması, WC kapılarının yenilenmesi, ışıklandırma sistemlerinin yenilenmesi vb işlemler de gerçekleştirilecek.
                Tribün önü tel çitlerin yenilenmesinden çelik çatının boyanmasına ve tribün duvarlarının onarılmasına kadar birçok yenilik yapılacak. Boyama işlemleri, tribünlere tekli sırt dayamalı koltukların montajı gibi işler de olacak.
                Öte yandan, stadyumun önümüzdeki futbol sezonuna yetiştirilmesi planlanıyor.
Yayınlanma Tarihi : 27/6/2024 17:11
Okunma Sayısı : 1105

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar