Tekirdağ İl Özel İdaresi tarafından 2013 yılı gündemine alınan "Muratlı Atatürk Stadı’nın Suni Çim Yapımı" çalışmalarında sona gelindi.

            Atatürk Stadyumu'nun sentetik sahaya dönüştürülmesinin ardından, ilçedeki futbol kulüpleri müsabakalarını ilçede oynayabilecek. Sahanın standartlara uygun olup olmadığını kontrol eden Fifa yetkilileri ise raporlarını yazdılar.
            30 Eylül 2013 Çarşamba günü sentetik çim kaplama çalışmalarına başlanan stad, yanlardan 2’şer metre, kale arkalarından 4’er metre tel örgüyle çevrildi. Saha, 110x73 m2 ebadında inşa edildi.
            Konuyla ilgili Muratlı Belediyespor 2. Başkanı İsa Kunt ise, "Artık resmi futbol müsabakalarımızı kendi stadımızda yapabileceğiz. Hiç kuşkusuz, bu da ilçemizin sportif alandaki başarılarını arttıracaktır. Amatör Spor Kulüpleri artık kendi evinde maçlarını oynayabilecek. Sporseverler takımlarının maçlarını rahatlıkla izleyebilecek. Bu ilçemiz sporu için de bir dönüm noktası olacak. Sentetik suni çim futbol sahası ilçemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar