Muhasebe üzerine toplandılar

Muhasebe üzerine toplandılar
                Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Muratlı Meslek Yüksekokulu (MYO) İdareci ve Öğretim Görevlileri ile istişare toplantısı gerçekleştiren SMMMO Başkanları, ‘Muhasebe’ alanında eğitim gören öğrencilerin mevcut ders programları hakkında görüş alışverişi ve önerilerde bulundular.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Muratlı Meslek Yüksekokulu toplantı salonundaki toplantıya; Çorlu SMMMO Başkanı Ayşe Eroğlu, Tekirdağ SMMMO Başkanı Şerafettin Kurt, Silingsan A.Ş. CEO’su Abdullah Ünalan, Tekirdağ SMMMO Tesmer Yönetim Kurulu Üyesi SMMM Burcu Ergene, Çorlu SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi SMMM Burcu Bayındır, Çorlu SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi SMMM Erdal Bilmem, Çorlu SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi SMMM Yadigâr Gülşen, Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Filiz Key ile Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Serpil Yücel katıldı.
                Yüksekokul’dan ise toplantıya; Okul Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Bahar Sözübek, Müdür Yardımcısı ve Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Öğr.Grv.Dr. Şifa Dübüş, Mülkiyeti Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğr.Grv. Emre Şentürk, Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Öğr.Grv.Dr. İlknur Ergün, Yönetim ve Organizasyon Bölümü Öğretim Elemanı Öğr.Grv. Murat Özdemir ile Müdür Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Özkan Sarısoy katılım gösterdi.
                Yaklaşık iki buçuk saat süren toplantıda, öncelikle Yüksekokul Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Bahar Sözübek tarafından okul hakkında detaylı bilgiler verildi. Ardından sosyal programlarının tasarımları kapsamında ders müfredatı ele alındı. Önemli hususların tutanak altına alındığı toplantı sonucunda katılımcılar çok verimli bir çalışma gerçekleştiğini dile getirdiler.
                Tekirdağ SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, yapılan çalışmanın eğitim alan öğrenciler için faydalı olmasını dilediler.
                Muratlı Meslek Yüksek Okulu İdarecileri ise, dış paydaşlara katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Yayınlanma Tarihi : 9/3/2023 12:13
Okunma Sayısı : 932

Muratlı Nöbetçi Eczane

CUMHURBAŞKANI KİM OLMALI?


Recep Tayyip Erdoğan
Kemal Kılıçdaroğlu
Diğer
reklam 1
Günlük Kurlar