Mücadeleyi Yaren bebek kazandı

Mücadeleyi Yaren bebek kazandı
                Tekirdağ’da yaşayan Gökhan-Fatma Belli çiftinin 3 yaşındaki kızları SMA Hastası Yaren’in tedavi masraflarını karşılamak amacıyla başlatılan yardım kampanyasında ihtiyaç duyulan paranın % 100’ü toplandı. Binlerce vatandaşın destek verdiği ve 945 gün süren kampanyada, 1 Milyon 800 Bin Dolar toplandı.                Muratlı Hizmet - 2019 yılında SMA Tip 1 teşhisi konulan Yaren Belli’nin ailesi tarafından Yaren’in tedavi giderlerini karşılamak için Valilik izniyle yardım kampanyası başlatılmıştı. Yaren için başlatılan ve son bir hafta haftasına girilen yardım kampanyasından mutlu haber geldi.
tasarım59 reklam paketi
                Binlerce kişinin destek verdiği ve 945 gündür süren yardım kampanyasında ihtiyaç duyulan 1 Milyon 800 Bin Dolar para toplandı.
                7’den 70’e herkesin destek olduğu kampanyanın mutlulukla sonuçlanması üzerine açıklama yapan Gökhan-Fatma Belli çifti; “ Sonunda bitti, güzel ailemiz sonunda yüzde 100 olduk. SMA değil Yaren kazandı. 945 gündür devam eden mücadelemizde her daim inanarak, güvenerek ve gecesini gündüzüne katıp kendi hayatından ödünler verip, Yaren yavrumuzu yavrunuz bilerek yanımızda oldunuz. Sonsuz şükranlarımızı iletiyoruz. Nefesimiz kesilene kadar duacınız olacağız. SMA değil, Yaren kazandı. SMA değil, bütün yavrularımız kazansın” diye konuştu.
                Bir hafta içerisinde Dubai’ye gitmesi beklenen Yaren bebek, orada üç ay tedavi olacak. Yaren’in fizik tedavisi ve medikal tıbbi tedavileri yapılacak. İşlemler tamamladıktan sonra Yaren bebek Türkiye’ye dönecek. Vücudunun güçlenmesi için Türkiye’de de tedavi süreci devam edecek.
Yayınlanma Tarihi : 25/5/2023 13:16
Okunma Sayısı : 2215

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar