MHP'liler iftar sofrasında buluştu

MHP
                Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muratlı İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı çerçevesinde iftar organizasyonu düzenledi.                Muratlı PARK’ta verilen yemekte, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Tufan ve Yöneticiler misafirlerini kapıda karşıladı.
                Katılanlara hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan MHP’nin Başkanı Hüseyin Tufan, iftar geleneğini hep birlikte sürdürmenin huzuru ve mutluluğu içerisinde olduklarını kaydederek; “Cenab-ı Allah tüm Türk milletine bu şekilde her zaman birlik ve beraberlik içinde olmayı nasip etsin. Sizlerin öncelikle Kadir gecenizi kutluyorum. Ayın 4’ündeki Ramazan Bayramı’nızı da şimdiden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hepiniz Allah’a emanet olun” şeklinde konuştu.                Ardından mikrofona davet edilen MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel ise, “Muratlı ilçe başkanlığımızın her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Öncelikle bu gece yaşadığımız Kadir gecemiz ve inşallah önümüzdeki günlerde yaşayacağımız Ramazan Bayramımız şimdiden mübarek olsun. Sizlere dün yanında olup elini öptüğüm, hayır duasını aldığım ve İstanbul’da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili talimatları aldığımız bilge liderimiz, genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletiyorum. Bildiğiniz üzere; 23 Haziran’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri yenilenecek. Allah’ın izniyle bizler de Tekirdağ teşkilatı olarak, öncelikle il başkanlığı ve sonra ilçe başkanlığındaki arkadaşlarımız olmak üzere ayın 10’u ile 23’ü arasında İstanbul’da seçim sahasında olacağız ve hep birlikte çalışacağız” dedi.
tasarım59 reklam paketi
                Salondakilere önemli mesajlar veren MHP’li Başkan İlker Yücel, ‘İstanbul’daki tanıdıklarınızı arayarak Cumhur İttifakı Adayımız Binali Yıldırım’a oy isteyin’ diyerek; “23 Haziran’da İstanbul seçimlerini kazanacak olan kişi inşallah Binali Yıldırım olacaktır. Bir taraftan da diğer bir aday var. Geçmiş dönemde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yapmış; CHP, İP’çiler, HDP, açık açık olarak Kandil’den PKK’nın selam yollayıp desteklediği, yurt içindeki aynı zamanda da yurt dışındaki FETÖ’cülerin de alenen destekledikleri bir aday var. Biz sizlerden Binali Yıldırım için, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız için destek istiyoruz. Özellikle liderimizin sizlere bu şekilde selamlarını iletmek isterim. Allah’ın izniyle, sizlerin de yardımlarıyla başarılı olacağımıza inanıyoruz. İftarımızı Allah kabul etsin, Kadir gecemiz mübarek olsun, önümüzdeki Ramazan Bayramımız mübarek olsun” sözcüklerine yer verdi.                İftara MHP İl ve İlçe Yöneticilerinin yanı sıra; Emniyet Müdürü İsa Karasu, Antalya Yağ Sanayi sahibi hayırsever işadamı Hüseyin Toksoylu, Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan, Yusuf Ziya Arpacık ile çok sayıda ülkücü ve vatandaş katıldı.
                Diğer taraftan, bu yıl MHP Teşkilatı dışında ne bir siyasi parti, ne Muratlı Belediye Başkanlığı, ne de Büyükşehir Belediye Başkanlığı iftar yemeği tertip etmedi.

Yayınlanma Tarihi : 31/5/2019 23:02
Okunma Sayısı : 1559

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar