Medya Başkanı'ndan nazik ziyaret

Medya Başkanı
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Yetkin Arda, Hizmet Medya’yı ziyaret etti.                Muratlı Hizmet - Hizmet Medya Genel Yayın Yönetmeni Osman Baştuhan ve İhlâs Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Emre Baştuhan ile görüşen AK Partili Mehmet Yetkin Arda, çalışma sürecinde medya organları ile koordineli ve şeffaf şekilde çalışmalar yürüteceklerinin altını çizdi.
tasarım59 reklam paketi
                Güncel hayatın aydınlatılmasında ve halkın bilgilendirilmesinde öncü ve önemli bir görev üstlenen gazetecilik mesleğinin günümüzün en zor ve fedakârlık gerektiren mesleklerinden birisi olduğuna dikkat çeken AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Yetkin Arda; “Zor şartlarda mesleklerini yerine getiren gazetecilerimize ve medya mensuplarımıza çalışmalarından ötürü AK Parti Teşkilatı adına teşekkür ediyoruz. Ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli ve tarafsız çalışarak; aydınlık yarınlara ulaşmamızda gazetecilerin büyük payı olacağına inancımız tamdır. Muratlı’da faaliyet gösteren yerel medya mensupları ile ulusal ajans temsilcimizi ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, meslek hayatlarında başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.
                Nazik ziyaretinden ve samimi sohbetinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Hizmet Medya Genel Yayın Yönetmeni Osman Baştuhan ise, Mehmet Yetkin Arda’ya yeni görevinde başarılar diledi.
Yayınlanma Tarihi : 26/6/2020 18:39
Okunma Sayısı : 2332

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar