Maske farkındalığı için sokaktalar

Maske farkındalığı için sokaktalar
                Muratlı’da maske dağıtan Muhtar Hasan Yüce ve Sanatçı Necmettin Uca, ilgi odağı oldu. Vatandaşlara maske dağıtan ikili, Kovid-19’un şakaya gelmeyen bir hastalık olduğunu anımsattı.                Muratlı Hizmet - Maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralını anımsatan Kazımdirik-Turan Mahallesi Muhtarı Hasan Yüce, yoldan geçen ve sokakta karşılaştığı vatandaşlara maske dağıttı.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı sakinlerinin yakından tanıdığı Necmettin Uca ise, bir yandan maske dağıtırken bir yandan da çeşitli öğütlerde bulundu.
                Sokaktan geçen meraklı gözler ise, maske almak için adeta yarıştı. Bazı vatandaşlar ise Kovid-19 salgınından ötürü evlerinden inmek yerine balkonlarından sepet sarkıttı ve maskelerini sepet aracılığı ile aldı.
                Özellikle çocukların ilgi odağı olan Uca ve Yüce, memnuniyetlerini; “Çocuklar daha güzel hediyeleri hak ediyorlar, bunun farkındayız. Ancak pandemi sebebiyle bunu yapamıyoruz. Salgınsız sağlıklı günlere…” ifadeleri ile paylaştı.
                Maskelerini alan vatandaşlar ise ikiliye teşekkür etti.
                Öte yandan, Çarkıfelek ve Eyvah Düşüyorum programlarının tanıdık ismi Necmettin Uca, “Pandemi geçsin, Mayıs ayında tüm dostlarıma, yakınlarıma yeni sürprizler yapacağım. Beni izlemeye devam edin” diye konuştu.
                Muhtar Hasan Yüce ise tebessüm ederek; “Maddi manevi elimden ne geliyorsa şimdiden yapmaya hazırım” diyerek Uca’ya destek verdi.
                Hizmet Medya Ailesi olarak maske ve öğüt paylaşımı yapan ikiliyi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz…Yayınlanma Tarihi : 26/4/2021 14:04
Okunma Sayısı : 1066

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar