"Masa başında siyaset yapmayacağız"

"Masa başında siyaset yapmayacağız"
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Yetkin Arda, Hizmet Medya’yı ziyaret ederek ilçe gündemini değerlendirdi.                Muratlı Hizmet - AK Parti Muratlı İlçe Başkanlığı olarak basın mensuplarıyla pozitif ilişkiler kurduklarına dikkat çeken AK Partili Başkan Mehmet Yetkin Arda, parti olarak şeffaf ve katılımcı bir yönetim tarzını benimsediklerini söyledi.
tasarım59 reklam paketi
                AK Parti Muratlı İlçe Teşkilatı’nın seçimden seçime değil, her vakit halkla el ele, gönül gönüle verdiğinin altını çizen Mehmet Yetkin Arda; “Biz hiçbir zaman günü kurtaran, dokunmadan, masa başında siyaset yapan bir parti olmadık. Amacımız, sürecin izlerini yerinde görmek, hemşerilerimizin genel ve yereldeki sorunlarını tespit ederek çözüme kavuşturmak” şeklinde konuştu.
                Hizmet Medya’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdiğini dile getiren Mehmet Arda, “Bugün fikir alışverişi yapmaya, basınımızın güzide temsilcileriyle buluşmaya geldik. İnşallah ileriki günlerde daha sık buluşacağımıza inanıyorum” dedi.
                Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan, Hizmet Medya Genel Yayın Yönetmeni Osman Baştuhan ve İhlas Haber Ajansı (İHA) Muratlı Muhabiri Emre Baştuhan ise, basına göstermiş oldukları yoğun ilgi ve alaka için teşekkür etti.
Yayınlanma Tarihi : 24/9/2020 19:31
Okunma Sayısı : 3321

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar