Korona sayıları tedirgin etti

Korona sayıları tedirgin etti
                Muratlı’da koronavirüs vaka sayıları en yüksek seviyeye çıktı.                Muratlı Hizmet - Hizmet Medya Haber Merkezi’nin ulaştığı resmi olmayan rakamlara göre; ilçede yaklaşık 200 kişinin yeni tip koronavirüs hastası olduğu, koronavirüs hastalarından yaklaşık 25’inin ise hastanede tedavisinin sürdüğü öğrenildi. Yaklaşık 300'ü aşkın temaslı kişinin ise karantina altında olduğu bilgisine ulaşıldı.
tasarım59 reklam paketi
                İlçede son günlerde artan vaka sayıları nedeniyle Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasındaki Muratlı koronavirüs yoğunluk haritası kırmızıya döndü.
                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, vaka sayılarının en üst seviyeye çıktığını belirterek; ilçe genelinde tedbirlerin artırılması talimatını verdi.
                Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarının önemini anımsatan AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan ise, “Lütfen maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyalım. Yakalanan herkese acil şifalar diliyorum. Sağlıklı olun, sağlıkla kalın” sözcüklerini kullandı.
                Öte yandan, kent genelinde kamuya açık alanlar, pazarlar ile belirtilen cadde ve sokaklarda yürürken sigara içilmesi yasaklandı.
Yayınlanma Tarihi : 17/11/2020 16:50
Okunma Sayısı : 4796

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar