Köpek vahşeti hastanelik etti

Köpek vahşeti hastanelik etti
                Muratlı’da başıboş sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan bir vatandaş daha hastanelik oldu.                Alınan bilgiye göre; Muradiye Mahallesi 93. Sokak üzerinde Erkan Batak adlı vatandaşa bisikletiyle ilerlerken saldıran üç köpek, bisikletli vatandaşın dengesini bozdu. Saldırının ardından yere düşerek kolunu da kıran vatandaş, yine de köpeklerin saldırısından kurtulamadı.
tasarım59 reklam paketi
                Kendi imkânlarıyla köpekleri etrafından uzaklaştıran Erkan Batak, vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Muratlı Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk tedavisinde kolunun kırık olduğu da tespit edildi.
                Geçimini kalorifer yakarak sağladığını dile getiren Erkan Batak, sokak köpekleri sorununa çare bulamayan belediyeye serzenişte bulunarak; “Ben çoluk çocuğuma ekmek götüremeyecek duruma geldim. Bana saldıran köpekler hala orada. Bir türlü bu soruna çare bulamadılar. Yaşadığım olaydan ötürü işimi yapamıyorum. Mağdur oldum. Lafa gelince mangalda kül bırakmayan hayvanseverlere de buradan sesleniyorum; bu köpekler sahipliymiş. Ya belediye, ya da köpeklerin sahibi benim mağduriyetimi gidersin bakalım görelim. Evde çoluk çocuk ekmek parası bekliyor benden. Yazıklar olsun. Hakkımı helal etmiyorum” ifadelerini kullandı.
                Çevredeki vatandaşların da kendisine yardım etmeyerek sadece izlediğini savunan mağdur Erkan Batak, “Yazık, insanlık ölmüş. Ya da köpekler biz insanlardan daha değerli olmuş” şeklinde konuştu.
Yayınlanma Tarihi : 6/2/2020 15:57
Okunma Sayısı : 4168

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar