Kocamın Nişanlısı sizlerle

Kocamın Nişanlısı sizlerle
            Ferdi Merter’in yönetmenliğini ve Sadık Şendil’in yazarlığını yaptığı komedi türündeki tiyatro oyunu ‘Kocamın Nişanlısı’ Muratlı Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşacak.            Muratlı Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında 13 Şubat 2019 Çarşamba günü akşamı saat 20.00’de gösterime sunacağı tiyatroda; Mehmet Çepiç, Tuğba Özay, İpek Tenolcay, Serdar Sevtekin, Fatih Ayhan, Aslı Kökçe ve Arzu Yanardağ gibi tiyatro ve sinemanın başarılı oyuncuları bir araya geliyor.
tasarım59 reklam paketi
            2 perdelik oyunun konusu ise oldukça ilginç. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ‘Kocamın Nişanlısı’ adlı tiyatro oyununda; bir akşam Çetin Bey barda tanıştığı saf kıza aşık olup nişanlanır ve evlenmek ister. Oysa Çetin Bey, felsefe hocası Leyla ile evlidir. Leyla iki oyuncu tutup kocasını kazanmak ister. Durum iyice karışır. Oyunun finalinde ise izleyiciyi sürpriz bir son beklemektedir.
            Kültürel farklılıklarından dolayı ayrılmak üzere olan bir karı kocanın hikayesini anlatan ‘Kocamın Nişanlısı’ bir aile komedisidir. Türk sinemasına 100’den fazla eser kazandıran Sadık Şendil’in yazdığı ‘Kocamın Nişanlısı’ iki saat boyunca tiyatroseverleri kahkahaya boğacak.
            Tiyatro oyununun izleyenlere keyifli anlar yaşatması beklenirken, biletler ise Muratlı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden ücretsiz olarak veriliyor.

Yayınlanma Tarihi : 11/2/2019 13:47
Okunma Sayısı : 996

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar