Kırtasiyelerde hareketlilik

Kırtasiyelerde hareketlilik
                Muratlı’da yeni tip koronavirüs sebebiyle bu sene okulların çoğunlukla kapalı olmasından ötürü işleri durma noktasına gelen kırtasiye esnafı, okulların açılması ile hareketli günler geçiriyor.                Muratlı Hizmet - Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını önlemleri çerçevesinde ülke genelinde yüz yüze eğitime yaklaşık iki yıl ara verilmişti. Online olarak süren eğitimler, 6 Eylül itibariyle yeniden yüz yüze eğitime döndü. Okulların açılması eğitim araç ve gereçleri satan kırtasiye sahiplerinin de yüzünü güldürdü.
tasarım59 reklam paketi
                Uzun süredir kapalı kalan okullardan dolayı satış yapamadıklarını dile getiren Can Kırtasiye sahibi Samet İcan, zincir marketlerden dert yanarak; “2 senedir kapalıyız. Zincir marketlerdense kırtasiyelerin tercih edilmesini rica ediyoruz. Markalı ürünler kırtasiyelerde daha ucuz” diye konuştu.
                Öte yandan, okula başlayan çocuklar heyecanlı olduklarını dile getirirken, aileler ise uzun süre sonra başlayan yüz yüze eğitim için heyecanlı olduklarını fakat Kovid-19 dolayısıyla endişe yaşadıklarını da ifade ettiler.


 

Yayınlanma Tarihi : 6/9/2021 13:05
Okunma Sayısı : 827

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar