Kırtasiyede doğru adres

Kırtasiyede doğru adres
                Geniş ürün yelpazesiyle öğrencilerin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceği Kardem Kırtasiye, yüksek hijyen önlemleri ile de dikkat çekiyor.                Muratlı Hizmet - Kurtpınar Mahallesi Atatürk Caddesi Erdem Apartmanı No. 95 adresindeki Kardem Kitap ve Kırtasiye, kırtasiye ürünleri, çanta, oyuncak ve hediyelik eşya reyonları ile hizmete devam ediyor.
tasarım59 reklam paketi
                Gönlünüz rahat olsun

                Hijyenik, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünler, güler yüzlü hizmet anlayışıyla öğrenciler için her türlü kırtasiye malzemesini kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunan Kardem Kırtasiye işletmecisi Eyüp Keskin, amaçlarının vatandaşlara hizmet etmek olduğunu ifade ederek; “Buradan alacakları çanta, kitap, defter, kalem gibi tüm okul malzemelerini öğrenciler ve veliler gönül rahatlığıyla kullanabilirler” dedi. Eyüp Keskin ayrıca, çocuklar için eğitici ve eğlendirici materyallerin de olduğunu söyledi.
                Ürün seçimine dikkat
                Aileleri kırtasiye malzemeleri satın alırken uyaran işletmeci Eyüp Keskin, ürünlerin güvenilirliğine ve standartlara uygunluğuna dikkat etmelerini, ayrıca çocukların yaşına uygun kırtasiye malzemelerinin seçilmesini istedi.                Öte yandan, işletmeci Eyüp Keskin’in komisyonculuk ve tekstil ürünleri satışı sektöründe faaliyetleri de sürüyor.
                İrtibat çok kolay
                Tel: 02823612400 - 05452100841
                Adres: Kurtpınar Mahallesi Atatürk Caddesi Erdem Apartmanı No. 95 Muratlı/TEKİRDAĞ
                E-mail: kardemkirtasiye@hotmail.comYayınlanma Tarihi : 24/9/2020 14:44
Okunma Sayısı : 3521

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar