Kıran kırana geçti ama şans onlardan yanaydı

Kıran kırana geçti ama şans onlardan yanaydı
                Muratlı Yıldız 2012 Spor Kulübü Voleybol Takımı, Çorlu temsilcisini ağırladı. Kıran kırana bir karşılaşma yaşanırken, misafir Çorlu Belediye Spor takımı şanslı olan taraf oldu.tasarım59 reklam paketi
                Hizmet Spor - Muratlı Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı Muratlı Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Belediye Başkanı Varol Türel, Belediye Başkan Yardımcısı Aysun Yıldızoğlu, CHP İlçe Başkanı İsmail Koç ve bazı Belediye Meclis Üyeleri ile Muratlılı taraftarlar da izledi.
                İlk sette Muratlı Yıldız 2012 Spor 25, Çorlu Belediye Spor 17, ikinci sette ise Muratlı Yıldız 2012 Spor 24, Çorlu Belediye Spor 26 sayı aldı. Son set taybreke kalan takımlardan konuk ekip Çorlu Belediye Spor 15 sayı alırken, temsilcimiz Muratlı Yıldız 2012 Spor ise 12 sayıda kaldı ve Çorlu ekibi 2/1’lik skorla galip oldu.
                Maç sonunda Hizmet Spor Servisi’ne konuşan Muratlı Yıldız 2012 Spor Antrenörü Ebru Şerbetçi, “Çerkezköy galibiyetinden sonra evimizde Çorlu temsilcisini ağırladık. Müthiş bir atmosferde, kırın kırana mücadele ettik. Avantaj sahibi Çorlu’ya deplasmana gideceğiz. Bu 1 seti almamız bize averaj sağladı. Bugün burada kaybettik ama deplasmanda kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu vesileyle bizi destekleyen Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, Sponsorumuz Kahverengi Kafe Ailesi’ne ve tüm Muratlı halkına teşekkür ediyoruz” sözcüklerini kullandı.
                Öte yandan temsilcimiz Muratlı Yıldız 2012 Spor, önümüzdeki deplasman maçının hazırlıklarına yarından itibaren başlayacak.
Yayınlanma Tarihi : 13/5/2024 23:54
Okunma Sayısı : 1452

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar