Keyifli vakit için Keyf-i Âlem

Keyifli vakit için Keyf-i Âlem
                Muratlı’nın Sıradükkanlar mevkii sakinleri nezih bir çay bahçesine kavuşuyor.                Tercihiniz keyifli vakitse
                Girişimci Özgür Balcan tarafından dekore edilen Keyf-i Âlem Cafe & Restaurant & Çay Bahçesi, doğal dış mekân dekoru ve otantik tarzı ile yakında kapılarını müşterilerine açıyor.
                Huzurlu ve sakin ortamıyla keyifli zaman geçirmenize olanak sunacak Keyf-i Âlem Cafe & Restaurant & Çay Bahçesi, ailelerin de gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri ve güzel anılarına ortak edebilecekleri bir yer olarak öne çıkıyor.                Kendinizi evinizde hissedeceksiniz
                Muratlı PARK’taki başarısının ardından yeni bir projenin daha altına imzasını atan işletmeci Özgür Balcan, ilçeye bir tesis daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
                Yiyecek ve içecek yelpazelerinin çok geniş olacağını ifade eden Keyf-i Âlem İşletme Müdürü Mustafa Kır ise, “Yediden yetmişe herkesin gelebileceği, hoş vakit geçirebileceği, hava almak isteyenlerin dinlenebileceği, hijyene önem verenlerin, bir şeyler yemek-içmek isteyenlerin uğrak mekânı olmaya hazırız. ‘Müşteri velinimettir’ felsefesiyle yola çıkarak herkesi ağırlamaktan onur duyacağımızı şimdiden belirtmek isterim” dedi.                Günün her öğününde
                Sabah kahvaltı menüsünden öğlen sulu yemek menüsüne ve ızgara-köfte çeşitlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet verecek Keyf-i Âlem Cafe & Restaurant & Çay Bahçesi’nde günün her anında karnınızı doyurabilmeniz mümkün olacak.
tasarım59 reklam paketi
                Yetişkinler için okey, tavla, nargile, langırt ve satranç gibi oyunların yanı sıra; çocuklar için ise çocuk oyun grupları da yer alacak.
                Çok yakında
                Açılış hazırlıklarının sürdüğü Keyf-i Âlem Cafe & Restaurant & Çay Bahçesi, bölge sakinlerinin uğrak mekânı olmaya aday.
                Yakın zaman sonra faaliyete girecek Keyf-i Âlem’de yorucu bir günün ardından oturup kahvenizi yudumlayabilecek, dilediğiniz gibi keyif yapabileceksiniz.                Hizmet Medya Ailesi olarak Muratlımız adına hayırlı olsun diyor, bir an önce hizmete girmesini temenni ediyoruz…
Yayınlanma Tarihi : 7/9/2019 20:14
Okunma Sayısı : 2148

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar