Karanfil ve gözyaşı vardı

Karanfil ve gözyaşı vardı
                Muratlı’nın Balabanlı ile Çorlu’nun Sarılar Mahallesi arasında yaşanan elim tren kazasının yıldönümünde, ölen 25 kişinin yakınları ile yaralanan 328 kişi ve yakınları olay yerinde anma töreni tertip etti. Duygusal anların yaşandığı tren kazası mahallinde rayların üzerine karanfiller bırakıldı. Ölenler için zaman zaman gözyaşları döküldü.                Kazanın birinci yılında ölenlerin yakınları, yaralılar, avukatlar ve sivil toplum örgütleri kazanın meydana geldiği yerde toplandı. Ellerinde 'Sizi seviyoruz' yazılı çelenklerle yürüyen kalabalık, tren kazasının yaşandığı yerde durdu. Yürüyüş esnasında ölenlerin isimleri teker teker okundu.
tasarım59 reklam paketi
                Kaza noktasında toplanan yaklaşık 200 kişi, rayların üzerine karanfillerle 'Sizi seviyoruz' yazılı bir çelenk bıraktılar. Ölenlerin yakınları gözyaşlarına boğuldu.
                O esnada geçen Uzunköprü-Halkalı seferini yapan yolcu trenine tepki gösteren bazı vatandaşlar, trenin kaza günü daha hızlı geçtiğini öne sürerek; sitem etti.
                Kazada yakınlarını kaybeden ailelerin bazı fertleri konuşma yaptı. Açıklamaların ardından kalabalık olaysız dağıldı.
                Öte yandan, olay bölgesinde jandarma güçlerinin de güvenlik önlemleri aldığı gözlemlendi.Yayınlanma Tarihi : 8/7/2019 20:30
Okunma Sayısı : 1775

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar