Kaptan Grup gönülleri fethetti

Kaptan Grup gönülleri fethetti
                Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu, Ramazan Ayı nedeniyle Tekirdağ genelindeki tüm belediyelere, vatandaşlara ve tüm çalışanlara ulaştırılmak üzere toplamda 6 bin erzak kolisi teslim etti.                Muratlı Hizmet - Yatırımlarını başta Marmaraereğlisi olmak üzere Çorlu, Hayrabolu OSB ve Ergene’de yapan Çebi Ailesi, bu bölgeden kazandıklarını yine bu bölgede paylaşmaya devam ediyor. Ülkemizin yaşadığı bu zor günlerde Çebi Ailesi yaptığı yardımlar ile bölgede örnek bir firma olarak öne çıkıyor. Vatandaşların takdirini kazanmaya da devam ediyor.
tasarım59 reklam paketi
                Türkiye ve Tekirdağ’ın en büyük demir çelik fabrikasından biri olarak örnek gösterilen hayırsever İş İnsanı Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi ve Çebi Ailesi’nin yaptığı yardımseverlik herkesin kalbinde taht kurdu. Çebi Ailesi mübarek Ramazan Ayı’nda yaptığı 6000 bin erzak kolisini Tekirdağ’ın tüm belediyelerine dağıttı. Erzak kolisi desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getiren 11 ilçe belediye başkanı ise, başta Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi olmak üzere tüm Çebi Ailesi’ne teşekkür etti.
                Ayrıca Marmaraereğlisi’ndeki tüm muhtarlara, sivil toplum örgütlerine ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara da yardım edilirken, Kaptan Grup’a bağlı tüm çalışanlara da dağıtım gerçekleşti. Kaptan Grup, Tekirdağ’ın yanı sıra; İstanbul, Karabük ve Trabzon’da da yardım kolisi dağıtımı gerçekleştirdi.
Yayınlanma Tarihi : 29/4/2021 18:35
Okunma Sayısı : 1720

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar