Kanatçı Sadık Usta açıldı

Kanatçı Sadık Usta açıldı
                Kanatçı Sadık Usta, kapılarını müşterilerine açtı.


                Muratlı Hizmet - Yapılan duaların ardından Kanatçı Sadık Usta’nın açılış kurdelesini Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel, CHP Muratlı İlçe Başkanı İsmail Koç, MUGİAD Başkanı Kerem Demir ve İmam Harun Zeki kesti.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel tarafından açılış anısına Kanatçı Sadık Usta işletmecisi Sadık Durmuş’a Atatürk tablosu hediye edildi. Açılışa katılan misafirlere ikramlarda bulunuldu.
                Muratlı’da başta kanat lezzeti olmak üzere tüm ızgara çeşitlerinde ilk günden farkını hissettiren Kanatçı Sadık Usta, eşsiz kanat ve ızgara lezzetlerini vatandaşlara sunuyor.
                Hizmet Medya’ya konuşan Kanatçı Sadık Usta işletmecisi Sadık Durmuş, “Müşterilerimizi hijyenik, ferah ve nezih ortamımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Aile yerimizin mevcut olduğu salonumuzda, kanat ve ızgara çeşitlerimizi lezzet ve kaliteyle birleştirerek hizmet vermekteyiz. Benzersiz tat ve lezzetteki kanat ve ızgara çeşitlerimizden tatmak isteyen herkesi mekanımıza bekleriz” sözcüklerini kaydetti.
                Kanatçı Sadık Usta’da; kebap’tan kuzu şişe, kuzu ciğerden kelle paçaya, beyrandan kanata kadar bir çok lezzeti tatmanız mümkün.
                İrtibat çok kolay!
                Paket Servis: 0535 763 28 21
                Adres: Muradiye Mah. Kaymakam Erol Okyay Cad. No: 30/A - Muratlı/TEKİRDAĞ


Yayınlanma Tarihi : 5/7/2024 16:25
Okunma Sayısı : 2287

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar