Kahverengi 3 yaşında

Kahverengi 3 yaşında
                Hizmette 3 yılı başarıyla dolduran Kahverengi Cafe & Restaurant’ın yıldönümü renkli görüntülere sahne oldu.                Kafenin 3. kuruluş yıldönümünde misafirlerini kapıda karşılayan Kahverengi Cafe & Restaurant sahibi Erkin Gültekin ve İşletme Müdürü Gözde İşlek, herkesle tek tek ilgilendi.
                Mikrofona davet edilen Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe; “Allah’tan bol kazançlar diliyorum kendilerine. Nice yıllar diliyorum. Teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum” dedi.                Ardından Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak ise, “Kahverengi Kafe olarak 3 senedir Erkin Gültekin’in işletmeciliğinde bir hizmet sunulmaktadır. Başta Gözde İşlek Hanım ve ekip arkadaşları olmak üzere Kahverengi Kafe’nin bütün çalışanlarını tebrik ediyorum. 3 senelik periyot içerisinde Muratlımızda kaliteli hizmet anlayışı içerisinde faaliyette bulunmaktalar. Muratlımızın çok önemli bir ihtiyacına karşılık hizmet vermekteler. O anlamda Muratlımızda faaliyette bulunan işletmemizin kaliteli hizmet, hijyenik, kaliteli ürünler sunmak suretiyle Muratlı insanına aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri nezih bir mekan, nezih bir ortam sunmaktalar. Herkesi tebrik ediyorum. İnşallah daha nice yıldönümlerinde Muratlımızda Kahverengi Kafe’nin başarılı hizmetlerini sürdüreceğine inanıyoruz. Bol kazançlar diliyorum, hayırlı hizmetler diliyorum. Hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” sözcüklerini kaydetti.                İnce çalgı eşliğinde misafirlere ikramlarda bulunuldu. 3. yaş pastasının üzerindeki mumları Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, Belediye Başkanı Nebi Tepe ve İşletme Sahibi Erkin Gültekin birlikte üfledi. Çelikkol Otoparkı yanında 3 yılını dolduran Kahverengi Cafe, zengin menüsü ile tam not aldı.
                Kahverengi Cafe’yi tanıyalım
                Servis anlayışı, bahçesi ve iç mekânıyla kalite ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturan Kahverengi Cafe, misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor.
                Dünya mutfağı ile özel tatlarını birleştirip lezzetin yeni durağı olma yolunda ilerliyor. Kalitesini ortaya koyarken, sıcak ortamı ile müşterilerini ağırlıyor.                Biz de Hizmet Medya olarak Kahverengi Cafe & Restaurant’a 3. kuruluş yıldönümünde bol kazançlar diliyoruz...
Yayınlanma Tarihi : 4/9/2019 20:36
Okunma Sayısı : 2224

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar