Kadir Albayrak'tan Pazar mesaisi

Kadir Albayrak
                Pazar gününü Muratlı’da geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bir takım ziyaretlerde bulundu.                Başkan Albayrak’ın ilk durağı Muratlı’nın Kırkkepenekli Mahallesi oldu.
tasarım59 reklam paketi
                Köy kahvehanesinde Muhtar Murat Olçar ve bölge sakinleriyle sohbet edip görüş alışverişinde bulunan Kadir Albayrak, vatandaşlara göstermiş oldukları ilgi ve alakaları için teşekkür etti.
                Albayrak’ın ikinci durağı gözdesi Yeşilsırt Mahallesi oldu. Yeşilsırt Muhtarı Hürriyet Borucu ve Yeşilsırtlı kadınlar tarafından karşılanan Kadir Albayrak, bölge sakinlerinin kendisinin elini öperek Ramazan Bayramlarını kutlaması ve kendisine gül hediye etmeleri üzerine memnun oldu. Günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.                Albayrak’ın son durağı Muratlı’nın Aydınköy Mahallesi oldu. Muratlı’nın tek kadın muhtarı olan Aydınköy Mahallesi Muhtarı Gönül Çoban ve Aydınköylü vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, düzenlenen geleneksel keşkek pikniğine katıldı.
                Vatandaşlarla tek tek tokalaşarak hal hatır soran Albayrak, kendisine gösterilen yakınlık ve samimiyet için teşekkür etti. İkramların ardından günün anısına hatıra fotoğrafları çektirildi.Yayınlanma Tarihi : 10/6/2019 00:44
Okunma Sayısı : 1427

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar