İşte Muratlı Haziran ayı gayrimenkul verileri

İşte Muratlı Haziran ayı gayrimenkul verileri
                Endeksa verilerine göre Muratlı’da Haziran 2024 sonu itibariyle son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları % 60,54 arttı. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık konut fiyatları 2.068.080 TL olurken, ortalama satılık konut büyüklüğü ise 112 m2 olarak açıklandı.                Muratlı’da konut fiyatları en fazla artan mahalleler
                Ortalamalara bakıldığında Haziran 2024 sonu itibariyle konut için Muratlı’da en fazla değer kazanan mahalleler sırasıyla Muradiye, İstiklal-Kurtpınar ve Fatih Mahallesi oldu.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı’da en kısa sürede geri dönüş sağlanan mahalleler
                Amortisman süreleri dikkate alındığında Haziran 2024 sonu itibariyle Muratlı’da en kısa sürede geri dönüş sağlanan mahalleler sırasıyla Fatih, İstiklal-Kurtpınar ve Muradiye Mahallesi oldu.
                Muratlı’da konut imarlı arsa fiyatları
                Muratlı’da Haziran 2024 sonu itibariyle son bir yıl içerisinde konut imarlı arsaların fiyatları % 87,21 arttı. Ortalama konut imarlı arsa büyüklüğü 566 m2 olarak açıklandı.
                Muratlı’da satılık ticari gayrimenkul fiyatları
                Muratlı’da Haziran 2024 sonu itibariyle son bir yıl içerisinde satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin fiyatları 3.734.874 TL oldu. Ortalama satılık ticari gayrimenkul büyüklüğü ise 198 m2 olarak açıklandı.
                Muratlı’da ortalama geri dönüş süresi 19 yıl
                Muratlı’da satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin ortalama m2 birim fiyatı Haziran 2024 sonu itibariyle 18.863 TL olurken, aynı özelliklere sahip satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin geri dönüş yani amortisman süreleri 19 yıl olarak açıklandı.
                Muratlı’da en kısa sürede geri dönüş sağlanan mahalleler
                Amortisman süreleri dikkate alındığında Haziran 2024 sonu itibariyle Muratlı’da en kısa sürede geri dönüşe sahip mahalleler İstiklal-Kurtpınar ve Muradiye Mahallesi oldu.
Yayınlanma Tarihi : 5/7/2024 22:06
Okunma Sayısı : 794

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar