İşte Muratlı gayrimenkul fiyatlarındaki son değişimler

İşte Muratlı gayrimenkul fiyatlarındaki son değişimler
                Endeksa verilerine göre Muratlı’da Ağustos 2023 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları % 149,87 arttı. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık konut fiyatları 1.742.200 TL olurken, ortalama satılık konut büyüklüğü ise 124 metrekare olarak açıklandı.                Muratlı Hizmet - Muratlı’da satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Ağustos 2023 sonu itibarıyla 14.050 TL oldu.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı’da konut fiyatları en fazla artan mahalleler
                Ortalamalara bakıldığında Ağustos 2023 sonu itibarıyla konut için Muratlı’da en fazla değer kazanan mahalleler sırasıyla Fatih, İstiklal-Kurtpınar ve Muradiye oldu.
                Muratlı’da satılık ticari gayrimenkul fiyatları
                Muratlı’da Ağustos 2023 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık dükkân ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin fiyatları % 120,05 arttı. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık ticari gayrimenkul fiyatları 3.211.200 TL oldu. Ortalama satılık ticari gayrimenkul büyüklüğü ise 223 metrekare olarak açıklandı.
                Muratlı’da ortalama geri dönüş süresi 27 yıl
                Muratlı’da satılık dükkân ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin ortalama metrekare birim fiyatı Ağustos 2023 sonu itibarıyla 14.400 TL oldu.
                Aynı özelliklere sahip satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin geri dönüş yani amortisman süreleri 27 yıl seviyelerinde oldu.
                Muratlı’da ticari gayrimenkul fiyatları en fazla artan mahalleler
                Ortalamalara bakıldığında Ağustos 2023 sonu itibarıyla ticari gayrimenkul için Muratlı’da en fazla değer kazanan mahalle İstiklal-Kurtpınar oldu.
                Muratlı’da arazi, bağ, bahçe ve tarla fiyatları
                Muratlı’da Ağustos 2023 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde tarla, bağ ve bahçe tipindeki arazilerin fiyatları % 179,38 arttı. Ortalama arazi, bağ, bahçe ve tarla büyüklüğü 5.789 metrekare oldu.
                Muratlı’da arsa ve arazi fiyatları en fazla artan mahalleler
                Ortalamalara bakıldığında Ağustos 2023 sonu itibarıyla arazi, bağ, bahçe ve tarla için Muratlı’da en fazla değer kazanan mahalleler sırasıyla Aşağısevindikli, Ballıhoca, Kırkkepenekli oldu.
Yayınlanma Tarihi : 8/9/2023 16:24
Okunma Sayısı : 2538

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar