İşte Muratlı'da gayrimenkul istatistikleri

İşte Muratlı
                Endeksa verilerine göre Muratlı'da Mayıs 2024 sonu itibariyle son bir yıl içerisinde satılık dairelerin fiyatları %75,45 arttı. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık daire fiyatları 1.940.544TL oldu.


 
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı'da Konut Fiyatları En Fazla Artan Mahalleler
                Ortalamalara bakıldığında Mayıs 2024 sonu itibariyle daire için Muratlı'da en fazla değer kazanan mahalleler sırasıyla Muradiye, İstiklal-Kurtpınar, Fatih ve Kazımdirik-Turan oldu.
                Muratlı'da En Kısa Sürede Geri Dönüş Sağlayan Mahalleler
                Amortisman süreleri dikkate alındığında Mayıs 2024 sonu itibarıyla Muratlı'da en kısa sürede geri dönüşe sahip mahalleler sırasıyla Fatih, İstiklal-Kurtpınar, Muradiye ve Kazımdirik-Turan oldu.
                Muratlı'da Konut İmarlı Arsa Fiyatları
                Muratlı'da Mayıs 2024 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde konut imarlı arsaların fiyatları %103,53 arttı. Ortalama konut imarlı arsa büyüklüğü 561 metrekare olarak açıklandı.
                Muratlı'da satılık ticari gayrimenkul fiyatları
                Muratlı'da Mayıs 2024 sonu itibarıyla son bir yıl içerisinde satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin fiyatları %71,79 arttı. Aynı özelliklerdeki ortalama satılık ticari gayrimenkul fiyatları 3.771.400 TL oldu. Ortalama satılık ticari gayrimenkul büyüklüğü ise 200 metrekare olarak açıklandı.
                Muratlı'da Ortalama Geri Dönüş Süresi 20 Yıl
                Muratlı'da satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin ortalama metrekare birim fiyatı Mayıs 2024 sonu itibarıyla 18.857 TL oldu. Aynı özelliklere sahip satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari gayrimenkullerin geri dönüş yani amortisman süreleri ise 20 yıl seviyelerinde açıklandı.
Yayınlanma Tarihi : 27/6/2024 18:44
Okunma Sayısı : 1120

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar