İsrail menşeli ürünleri satmıyoruz!

İsrail menşeli ürünleri satmıyoruz!
                Muratlı’da Ege Umut Market sahibi Ersen Ateş, boykota katılarak anlamlı bir davranışta bulundu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - İsrail’in Filistinli sivillere yönelik soykırımına direkt veya dolaylı yollardan ekonomik destek sağlayan markalara tepkiler çığ gibi büyüyor. Bir ayı aşkın süredir aralıksız şekilde Filistin topraklarını bomba yağmuruna tutan ve Gazze’de insanlık dramına yol açan işgal rejimine öfkenin zirve yaptığı bugünlerde, duyarlı esnaflardan Market işletmecisi Ersen Ateş yapılan boykot çağrısına kulak verdi.
                İsrail menşeli içecekleri satmama kararı alarak ürünlerle, içeceklerin durduğu dolabı da iade eden Marketçi Ersen Ateş, “Bazı hassasiyetlerimizden dolayı İsrail’in zulmüne tepki olarak siyonistlerin ürünlerini boykot etmeyi uygun gördük. Bundan ötürü İsrail’in tüm ürünlerini işyerimizden kaldırdık. Gelip dolaplarını da alacaklar. Onların yerine yerli ürünlerden getirttik” diye konuştu.
                Müslüman olması hasebiyle bu tepkiyi gösterdiğini anlatan esnaf Ersen Ateş, “Kimse korkmasın, çekinmesin, rızkı veren Allah’tır. İnşallah bu boykot dalga dalga büyür, insanlar hassasiyet gösterir de İsrail’in o çok güvendiği ekonomisi yerle bir olur” dedi.
Yayınlanma Tarihi : 9/11/2023 00:12
Okunma Sayısı : 2591

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar