İlk resmi temas

İlk resmi temas
                Yeni Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı İlçe Yönetimi, ilk resmi ziyaretini Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak’a gerçekleştirdi. Sırasıyla birçok resmi kurum ve merhum ilçe başkanlarının kabri de ziyaret edildi.                Muratlı Hizmet - Muratlı Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda İlçe Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak ile bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan ve Yönetimi, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. AK Partili Başkan Atılgan, Muratlı’nın gelişmesi için iktidar partisi olarak üstlerine düşen görevi yapacaklarının altını çizdi.
                Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Demirayak ise, Atılgan ve yönetimine teşekkür etti.tasarım59 reklam paketi
               Ardından sırasıyla; Mal Müdürlüğü ziyareti, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ziyareti, Nüfus Müdürlüğü ziyareti, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü ziyareti, Tapu Müdürlüğü ziyareti, Milli Eğitim Müdürlüğü ziyareti, Yazı İşleri Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirildi.
                Muratlı’da merhum AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Hacı Rafet Enis’in, Ballıhoca’da ise merhum AK Parti İlçe Başkanı Ali Kaplan’ın kabri ziyaret edilerek; dualar yapıldı.

Yayınlanma Tarihi : 23/6/2020 13:26
Okunma Sayısı : 1301

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar