İki mahallede iki saatlik kesinti

İki mahallede iki saatlik kesinti
                Enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, Muratlı’da yaşanacak elektrik kesintisi öncesi abonelerini uyardı.                Muratlı Hizmet - TREDAŞ tarafından elektrik kesintisi öncesi abonelere uyarı yapıldı.
tasarım59 reklam paketi
                Planlı elektrik kesintisi yapmaya hazırlanan TREDAŞ, 10 Mart 2023 Cuma günü 10.00 – 12.00 saatleri arasında İstiklal Mahallesi Gülistan Cemal Türel Sokak’ın bir kısmı, 42. Sokak, 43. Sokak, 44. Sokak’ın bir kısmı, Şehit Binbaşı Serkan Doğan Caddesi’nin bir kısmı, Kazımdirik Mahallesi 21. Sokak, 22. Sokak, 23. Sokak, 24. Sokak, 25. Sokak, 26. Sokak, Fidan Çıkmazı, Cumhuriyet Caddesi’nin bir kısmı, Turan Mahallesi 3. Sokak, 4. Sokak, 5. Sokak, 6. Sokak, 7. Sokak, 8. Sokak, 9. Sokak, 10. Sokak, Şehit Metin Öztürk Caddesi’nin bir kısmında elektriklerin olmayacağını bildirdi.
                Abonelere bildirilen 2 saatlik elektrik kesintisinin gerekçesi olarak planlı bakım gösterildi.
                TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Yayınlanma Tarihi : 8/3/2023 07:24
Okunma Sayısı : 1408

Muratlı Nöbetçi Eczane

CUMHURBAŞKANI KİM OLMALI?


Recep Tayyip Erdoğan
Kemal Kılıçdaroğlu
Diğer
reklam 1
Günlük Kurlar