İhtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli

İhtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli
                Muratlı’da ihtiyaç sahibi öğrencilere Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası yardım elini uzattı.                3 ilçeye 1200 adet bot ve mont
                Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de desteğiyle, Tekirdağ görev sınırları içerisinde sorumlu olduğu Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy ilçelerinde ihtiyaç sahibi öğrencilere toplamda 1200 adet bot ve mont yardımında bulundu.
tasarım59 reklam paketi
                Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan yardım kutuları, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri aracılığıyla Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy ilçelerinde bulunan ilk ve orta dereceleri okullarda eğitim gören öğrencilere ulaştırıldı.
                Günay: “Ülkemizin geleceği eğitimden geçiyor”
                Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay; “Eğitim yardımlarımızı geleneksel hale getirerek yardımımızı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yardımlarımızın eksiksiz ve zamanında yapılması için gerekli tedbirleri alarak hassasiyet gösterdik. Gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması için titiz davrandık. İş dünyası temsilcileri olarak eğitime ve eğitim gören öğrencilerimize büyük önem veriyoruz. Biliyoruz ki, ülkemizin geleceği eğitimden geçiyor. Daha güçlü yarınlar için bu yöndeki çabamız devam edecek olup sosyal sorumluluk adına elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Yardımda katkısı büyük olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, birlikte çalıştığımız İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimize teşekkür ediyor, yardımın öğrencilerimizin eğitimine fayda sağlamasını temenni ediyorum. Tüm öğrencilerimize 2021 ve 2022 eğitim - öğretim yılının başarılarla dolu bir yıl olmasını diliyorum” diye konuştu.
Yayınlanma Tarihi : 21/10/2021 18:54
Okunma Sayısı : 1147

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar