Hizmet sırası artık gençlerde

Hizmet sırası artık gençlerde
            Fatih Mahallesi’nde devrim yapmaya hazırlanan Muhtar Adayı Soner Kurtuluş, seçim çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaptı.            Mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Soner Kurtuluş, projelerini aktardı. Her hafta bir evde toplanacaklarını dile getiren Soner Kurtuluş, destek istedi. Fatih Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların dertlerini dinleyen Muhtar Adayı Soner Kurtuluş, “İlk buluşmamızda olabildiğince bayan vatandaşlarımızın dertlerini dinledik ve onlara projelerimizi anlatarak; gerçekleştirme sözünü de verdik. Ben tarafsız bir muhtar olup, her siyasi görüşten vatandaşımın rahatça gelip derdini anlatabileceği bir muhtarlık sistemi hayata geçireceğim” ifadelerini kaydetti.
tasarım59 reklam paketi
            Muhtarlığın mesai saatlerinde kapalı olduğunu ve vatandaşların muhtara telefonla ulaşmaya çalıştıklarını anımsatan Kurtuluş, “Artık muhtar aramak veya beklemek zorunda kalmayacaksınız. Bizim dönemimizde muhtarlık mesai saatlerinde açık olacak. Mesai dışında da muhtarlıkta veya mahallemizde olacağım. Allah kısmet eder ve muhtarlığı kazanırsam; aranan muhtar değil, arayan muhtar olacağım. Her siyasi görüşten vatandaşın muhtarı olacağım. Sizi mahcup etmeyeceğime söz veriyorum. Mahallelime Hizmet Medya aracılığı ile seslenmek istiyorum; projeye oy verilsin, o kadar güzel projelerimiz var ki; bizim projelerimizi görmeden, okumadan kimseye söz vermeyin” sözcüklerine yer verdi.
            Vatandaşın artık daha genç ve dinamik bir muhtar istediğini sözlerine ekleyen Soner Kurtuluş, “Biz de vatandaşımızın bu sesine kulak vererek bu yola çıktık. Mahallelimin teveccühünü almak güzel bir duygu. Yanımda olduklarını her daim hissettiriyorlar. Hizmet sırası artık gençlerde” diyerek açıklamasını noktaladı.
Yayınlanma Tarihi : 4/2/2019 16:41
Okunma Sayısı : 2220

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar