Hedef istihdama kazandırmak

Hedef istihdama kazandırmak
                Roman Stratejik Eylem Planı kapsamında Muratlı’da toplantı yapıldı.                Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan 2020-2021 Tekirdağ İli Roman Stratejik Eylem Planı’nda belirtilen Roman vatandaşlarımızın işgücü piyasasına girişlerinin kolaylaştırılması, nitelikli ve güvenceli işlerde istihdamının arttırılması hususundaki bilgilendirme toplantısı, Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak başkanlığında Tekirdağ İşkur İl Müdürü Yaşar Esen’in katılımı ile gerçekleştirildi.
tasarım59 reklam paketi
                MTAL 15 Temmuz Toplantı Salonu’nda tertiplenen toplantıda, Kaymakam Demirayak tarafından Muratlı’daki Roman vatandaşlarımızın sorunlarına değinilerek; istihdam edilmelerinin önemine dikkat çekildi.
                İşkur İl Müdürü Yaşar Esen de konuşmasında istihdam sağlanması için yapılabilecek kurs ve destek programlarından bahsetti. Toplantıya katılan Roman derneklerinin temsilcilerinin talep ve görüşleri de dinlendi.
                Toplantıya ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Erkol, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Topcu,  İlçe TSM Başkanı Dr. Cahit Karacı, S.Y.D.V. Müdürü Bilgen Bulak, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hamdi Bozdemir, Kazımdirik-Turan Mahallesi Muhtarı Hasan Yüce ile Roman derneklerinin başkan ve yöneticileri katıldı.
Yayınlanma Tarihi : 12/2/2020 22:47
Okunma Sayısı : 1396

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar