Hayırlı olsun dedik

Hayırlı olsun dedik
            Hizmet Medya personeli olarak Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe’ye yeni dönemde başarılar diledik. Muratlı üzerine yapılacak hizmetlere ilişkin görüş alışverişinde bulunduk.            Elimizden geleni yapacağız
            Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan, Hizmet Medya Genel Yayın Yönetmeni Osman Baştuhan, Hizmet Medya çalışanları Emre Baştuhan ve Ahmet Tunç’un katıldığı ziyarette, Belediye Başkanı Nebi Tepe; “Muratlı’ya hizmet için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz” dedi.
tasarım59 reklam paketi
            Mustafa Şentop bir şans

            TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un bölge için bir şans olduğunu dile getiren Nebi Tepe, “Özellikle Ergene Deresi için kendisinden taleplerimiz olacak. Nehrin temizlenmesinin ardından Muratlı deresinin civarını canlandıracağız ve sosyal alanlar kurarak farklılık yaratmayı planlıyoruz” dedi.
            Tebrik etti

            Belediye Başkanı Nebi Tepe ile bir süre sohbet eden Hizmet Medya patronu Kamil Baştuhan, hayırlı olsun dileklerini ileterek; “Başkanımızı tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum. Muratlı’ya önemli katkılar sağlayarak, çok güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum" diye konuştu.
Yayınlanma Tarihi : 12/4/2019 12:04
Okunma Sayısı : 748

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar