Hayalinizi büyük tutun

Hayalinizi büyük tutun
            Cumhur İttifakı Muratlı Belediye Başkan Adayı Ali İnan, gençlerle bir araya geldi.            AK Parti Muratlı ilçe binası toplantı salonunda yapılacak projeler hakkında gençleri bilgilendiren Ali İnan, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Gençlerin sıkıntılarını dinleyen Ali İnan, istişare toplantılarının düzenli olarak yapılacağını söyledi.
tasarım59 reklam paketi
            Gençlik Merkezi projelerinin detaylarını da aktaran Ali İnan, Muratlı’ya en güzel hizmeti getirmeye çalışacaklarını ve bunu da toplumun en dinamik yapısını oluşturan gençlerle yapacaklarını kaydetti.
            Sıcak bir sohbetle karşılaşan Ali İnan, Muratlı’nın geleceğiyle ilgili gençlerin fikrini alarak hep birlikte başarıya ulaşılacağını ifade edip, hayalindeki Muratlı’yı imar etmek için gerçekleştireceği çalışmalardan söz etti.
            Gençlerden geleceğe yönelik hayallerini yüksek tutmalarını ve bir hedef belirlemelerini isteyen Ali İnan, “Geleceğiniz için hayalleriniz olsun ve bu hayalinizi oldukça büyük tutun. Sizlerden bu manada oldukça ümitvarım. Hayali olmayan başarılı olamaz. Bu açıdan bu yıllar geleceğiniz adına altın yıllar. Var gücünüzle eğitim gördüğünüz alanda çalışın. Bu millet, sizlerin çalışmalarıyla daha iyi bir geleceğe sahip olacaktır” ifadelerine yer verdi.
            Soru cevap şeklinde süren programda renkli görüntüler oluştu.

Yayınlanma Tarihi : 30/1/2019 22:12
Okunma Sayısı : 1108

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar