Havuzdan ne haber?

Havuzdan ne haber?
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesi’nin yatırımlarını inceleyerek; “Büyükşehir veya İlçe Belediyemizin yarım bıraktığı, eksik bıraktığı, beceremediği her türlü yarım yatırımı da buradan vatandaşlarımızın gözlerinin önüne sereceğiz” dedi.


                Temaslarını Muratlı’da sürdüren AK Partili Başkan Mestan Özcan, açılışı yapılmasına rağmen bir türlü vatandaşın hizmetine tam manasıyla açılamayan ve tadilatı süren Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu önünden yayın yaptı.
                Açılışı yapılmasına rağmen kullanılamayan havuz münasebetiyle açıklamalarda bulunan Başkan Mestan Özcan, “Değerli hemşerilerim, soğuk ama masmavi bir gökyüzü ve Muratlı’dan hepinizi sevgiyle, saygıyla, muhabbetle selamlıyorum. Muratlı ilçesindeyiz. Bugün buraya gelmemizin bir nedeni var. Şu arkamda görmüş olduğunuz bu tesis, Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın yapmış olduğu ve yerel seçimlerden önce resmi açılışını gerçekleştirdiği fakat yerel seçimlerden hemen sonra ikinci kez resmi açılışı yapılan yarı olimpik yüzme havuzu projemiz. Bu projeye özellikle gelmek istedik. Sebebi şu; 2019 Mart seçimlerinden sonra açılışı gerçekleştirilen, açıldıktan sonra neredeyse 1 yıl süre geçmesine rağmen bu tesisler maalesef Muratlılı vatandaşlarımızın, gençlerimizin hizmetine bir türlü alınamıyor. Toplam harcanan bedel yaklaşık 5 milyon TL. Maalesef Muratlılı vatandaşlarımız bu yarı olimpik yüzme havuzundan şuanda faydalanamıyorlar. Hatta normal şartlarda Muratlı Belediye Başkanımız Nebi Tepe’nin bu tesisi, tesis bittikten sonra teslim alması gerekiyor. Teslim aldıktan sonra da işletmesini yapması gerekiyor. Maalesef yaklaşık 1 yıl olmuş, iki kez açılmış olmasına rağmen hala içeride tadilatlar devam ediyor. Hemşerilerimiz yarı olimpik yüzme havuzundan yararlanamıyorlar. Ben buradan Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere, Muratlı Belediye Başkanımız ve beraberindeki idarecilere soruyorum; Muratlılı hemşerilerimiz bu tesislerden ne zaman yararlanmaya başlayabilecekler? Sayın Muratlı Belediye Başkanımız Nebi Tepe, siz buranın devrini ne zaman alacaksınız ve bunun için neyi bekliyorsunuz? İçerideki tadilatlar ne zaman bitecek? Bunlarla ilgili kamuoyunu ve Muratlılı hemşerilerimizi aydınlatıcı bilgileri ivedilikle verirseniz çok memnun olacağız. Biz bu tarz yatırımları severek, beğenerek izliyoruz. Bu yatırımların buraya değer katacağını biliyoruz ancak bir yatırımın açıldıktan sonra 1 yıldır kullanılamamasına da kafayı takıyoruz. Dolayısıyla takipçisi olacağız. Buranın Muratlılı hemşerilerimiz için ne zaman hizmet görmeye başlayacağını, gerekirse her gün buraya gelerek takip edeceğiz. Bunu biz hemşerilerimiz için yapacağız. Muratlılı gençlerimiz, Muratlılı hemşerilerimiz için yapacağız. İnşallah takipçisi olacağız diyorum. Buradan Muratlı ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz. Büyükşehir veya İlçe Belediyemizin yarım bıraktığı, eksik bıraktığı, beceremediği her türlü yarım yatırımı da buradan vatandaşlarımızın gözlerinin önüne sereceğiz. İşimizi aşkla, tutkuyla, heyecanla yapıyoruz. İnşallah memleketimize değer katacağız, sevgiler saygılar” sözcüklerine yer verdi.

Yayınlanma Tarihi : 11/2/2020 11:07
Okunma Sayısı : 1858

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar