Hastalar üzerinden ranta müsaade yok!

Hastalar üzerinden ranta müsaade yok!
                Muratlı Kaymakamlığı tarafından yapılan uyarıda; Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği’nin yardım toplama izninin olmadığının altı çizildi. Vatandaşlara bilgilendirme yapıldı.tasarım59 reklam paketi
                Son dönemde Muratlı’da dolaşarak Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği’ne yardım topladıklarını ileri sürülen şahıslara itibar edilmemesi gerektiğinin altı çizilirken, ilgili bilgilendirmede; söz konusu derneğin iktisadi işletmesi aracılığı ile köylere de giderek kanserli hastalara yardım adı altında bu tür hastalar üzerinden çıkar sağlayarak ticari kazanç elde etmeye yönelik olarak izinsiz yardım topladıkları belirtildi.
                Kanserli hastalara yardım adı altında dergi, kitap, kalem vb. kırtasiye malzemelerinin satışını yaparak yardım toplama teşebbüsünde bulunanlara itibar edilmemesi gerektiği bildirilirken, izin alınmadan girişilen yardım toplama faaliyetlerinin sorumluları hakkında kovuşturma yapılacağı da duyuruldu.
                Diğer taraftan, yardım adı altında izinsiz olarak para toplayan şahıslara yönelik olarak emniyet, jandarma ve zabıta ekipleri teyakkuza geçti.
Yayınlanma Tarihi : 13/1/2020 16:21
Okunma Sayısı : 2306

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar