Göz göre göre liderlik gitti

Göz göre göre liderlik gitti
            Tekirdağ İdmanyurduspor’u konuk eden temsilcimiz Muratlı 1935 Spor, adeta maçı rakibe kazandırmak için çaba sarf etti.            Muratlı Atatürk Stadyumu’ndaki 2. Amatör Küme maçı öncesi, Muratlı 1935 Spor’un ulaşım sponsoru Murat Tur’a hizmetlerinden ötürü plaket ve forma takdim edildi. Plaket ve formayı Murat Tur’a veren Kulüp Başkanı Eyüp Özdemir ile Yönetici İsmail Ağrıman, katkılarından ötürü teşekkürlerini ifade ettiler.tasarım59 reklam paketi
            Maça istekli başlayan temsilcimiz Muratlı 1935, bulduğu gol pozisyonlarını cömertçe harcamaktan kaçınmadı.
            Maçın ilk 45 dakikalık diliminde oyunun kontrolünü elinde tutmayı başaran Muratlı 1935 Spor oyuncuları, ilk devrede istedikleri golü bulamayınca soyunma odasına da 0-0 berabere girdi.
            İkinci yarıda da bir çok gol pozisyonu bulan temsilcimiz Muratlı 1935 Spor, aradığı golü bir türlü kaydedemedi ve tüm fırsatları elinin tersiyle itti.            Maçın 80. dakikasında gelişen Tekirdağ İdmanyurduspor’un ender ataklarından birinde, Muratlı 1935 savunma oyuncusu Ender Gökçe rakibine orantısız müdahale edince rakip penaltı kazandı. Topun başına geçen Tekirdağ İdmanyurduspor Kaptanı Nuri Levent Yapalak, topu filelerle buluşturdu.            Uzatmalarla birlikte kalan 15 dakikalık sürede en az 4-5 pozisyon bulan ve hiçbirini değerlendiremeyen Muratlı 1935 Spor, lider koltuğunda girdiği haftada mağlup olarak liderliği kendi eliyle teslim etti.
Yayınlanma Tarihi : 7/4/2019 16:56
Okunma Sayısı : 1209

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar