Gerçek açılışı ne zaman?

Gerçek açılışı ne zaman?
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve yaklaşık üç ay önce açılışı yapılan Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu hala faaliyete giremedi. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte suya girmek isteyen Muratlı sakinleri, ‘Havuzun gerçek açılışı ne zaman?’ diye sordu.                Eksikleri varmış
                Vatandaşlar tarafından havuzun akıbeti merak konusu olurken, Hizmet Medya olarak yaptığımız araştırmalarda; 20 Mart 2019 tarihinde açılışı yapılan havuzun hala eksiklerinin bulunduğunu ve hizmet veremediğini öğrendik.
tasarım59 reklam paketi
                31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi alelacele açılış törenine hazırlanan yarı olimpik yüzme havuzunun bu yaz sezonuna yetişip yetişmeyeceği hakkında da kesin bilgi alamadık.
                Bülent Doğan: ‘Kullanıma hazır’ demişti
                Üç ay önce yapılan açılış töreninde konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Bülent Doğan; “Muratlı Yüzme Havuzumuzun inşaatına 2017 yılında başladık. 15 ay gibi bir sürede inşaatımız bitirilerek yüzme havuzumuz kullanıma hazır hale getirildi” demişti.
                Maliyeti 6 milyonu aştı
                4 milyon 900 bin TL sözleşme bedeliyle yapımına başlanan yüzme havuzunun son maliyetinin 6 milyon 167 bin TL olduğu öğrenildi.
                Öte yandan, tesisin içinde kafetarya ve teras, bay bayan soyunma odaları, duş ve tuvaletler ile çocuk havuzu da bulunacak.
                2 bin 616 m2 alana sahip yarı olimpik yüzme havuzunun standartlara uygun olarak yarışmalar düzenlenecek tarzda faaliyete geçmesi bekleniyor.
                Bu yaz yok mu?
                Muratlı Belediyesi'nce her yaz düzenlenen yüzme kurslarına katılan öğrencilerin velileri, "Bu yaz yüzme kursu yok mu?" diye sordular. 


Yayınlanma Tarihi : 8/6/2019 13:11
Okunma Sayısı : 1515

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar