Geçko: Muratlı, Trakya'da fark edilen bir ilçe olacak

Geçko: Muratlı, Trakya
                AK Parti Muratlı Belediye Başkan Aday Adayı Namık Geçko, parti binasında düzenlenen tanıtım toplantısı ile adaylığını resmen ilan etti.


                Muratlı Hizmet - Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan, katılan herkesi selamlayarak; “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri için Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaat edip, müracaatı onaylanan Sayın Namık Geçko kardeşimizin adaylık tanıtımı için toplanmış bulunuyoruz. Kendisine onaylanan müracaat formunu takdim ediyorum. Allah hayırlı uğurlu eylesin diyorum, tebrik ediyorum. Çıkmış olduğunuz bu yolda teşkilatım ve şahsım adına başarılar diliyorum” diye konuştu.
tasarım59 reklam paketi
                Ardından kendisine söz verilen AK Parti Muratlı Belediye Başkan Aday Adayı Namık Geçko, “Bu önemli, bu kutsal, bu mübarek günde buraya gelerek Namık kardeşinizi onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ederim. Çıkmış olduğumuz yolda amacımız belediyecilik, fikrimiz hizmet; Allah hayırlı eylesin” dedi.
                Muratlı doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Muratlı’da, lise öğrenimini Tekirdağ’da, üniversite eğitimini ise Trakya Üniversitesi’nde tamamladığını anlatan AK Partili Aday Adayı Namık Geçko, askerlik vazifesinin ardından Hasan Çelikkol döneminde Muratlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde işe başladığını aktardı.
                Yaklaşık 30 yıl belediyede görev yaptığını ve vatandaşlara hizmet verdiğini dile getiren Namık Geçko, “Emekli olduktan sonra kalbimdeki AK Parti ve hizmet anlayışı ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sevgisi ağır basınca; kayıtsız şartsız hiçbir şey göz önüne almadan, hiçbir siyasi çıkar ve menfaat de beklemeden geçen yıl Eylül ayında partime üye oldum” şeklinde konuştu.
                Herkesin her işinin çözülmesi için gerçekten elinden geleni yapacağını kaydeden AK Partili Aday Adayı Geçko, Muratlı’nın belediyecilik anlamında hak ettiği yatırımı alamadığını sözlerine ekledi.
                Son olarak Geçko; “Partim eğer yetki verir, 31 Mart’tan sonra da seçilirsem; mazbatamı aldığımda şerefimle, namusumla Muratlı için çalışacağıma size söz veriyorum” diye konuştu.
                Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Geçko, seçilirse Muratlı’nın Trakya’da fark edilen bir ilçe olacağını, Çerkezköy ve Kapaklı gibi hızla büyüyeceğini belirtti.
                Aday tanıtım toplantısının ardından günün anısına hatıra fotoğrafları çektirildi.


Yayınlanma Tarihi : 17/11/2023 17:34
Okunma Sayısı : 1984

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar