Fırsatçılara baskın!

Fırsatçılara baskın!
                Muratlı’da merdiven altı üretime suçüstü yapıldı.


                Muratlı Hizmet - Edinilen bilgiye göre; Muratlı İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince son dönemde ülkemizi de etkisi altına alan COVID 19 salgını nedeniyle piyasada dezenfektan ve kolonyaya olan yüksek talebin etil alkol talebini artıracağı, piyasada etil alkol bulunabilirliğinin azalmasına bağlı olarak merdiven altı diye tabir edilen yasa dışı üretimin önlenmesine ve halk sağlığının korunmasına yönelik operasyon yapıldı.
tasarım59 reklam paketi
                1 ikamet, 1 depo ve 2 araca yapılan eş zamanlı baskında arama gerçekleştirildi. Alkol üretiminde kullanılan 2 adet metal kazan ve aparatları ile birlikte toplamda 895 litre etil alkol, 59 adet 50 ml şişelerde dezenfektan, 120 litre ayrıştırılmış ve seyreltilmiş rakı yapında kullanılan alkol, 2 litre rakı, 100 litre gliserin, çok sayıda sahte etiket ve hologram, çok sayıda yurt dışından temin edilen alkol mayası, çok sayıda hayvansal ve bitkisel ürün ve üretiminde kullanılan şişe ve medikal malzemeler, iki adet de hassas terazi ele geçirildi.
                G.A. ve G.A. isimli iki şüpheli yakalanarak Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. Şüpheli şahıslar hakkında 5607 SKM ve TCK 186. Madde’den adli işlem yapıldı.
                Olaya ilişkin soruşturma sürüyor.

Yayınlanma Tarihi : 24/3/2020 12:43
Okunma Sayısı : 3678

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar