FB sevdalıları tek çatı altında

FB sevdalıları tek çatı altında
                Genç Fenerbahçeliler Ailesi’nin yeni ferdi Muratlı GFB oldu.                Fenerbahçe tribünlerinin lokomotif taraftar grubu olarak bilinen Genç Fenerbahçeliler, Muratlı’da teşkilatlanmaya başladı.
tasarım59 reklam paketi
                İlçedeki sarı lacivertli renklere gönül veren taraftarlar, Fenerbahçe coşkusunu yaşamak ve yaşatmanın yanı sıra; Fenerbahçe sevdalılarını bir çatı altında toplama adına Muratlı Genç Fenerbahçeliler grubunu hayata geçirdi.
                Faaliyetlerine başlayan Muratlı GFB, ilk iş olarak 13 Ocak’ta Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu Kurucusu ve Tribün Lideri Sefa Kalya’nın ölüm yıldönümü münasebetiyle lokma döktürmeye hazırlanıyor.
                Teşkilatlanma çalışmalarına ilişkin bilgiler veren GFB’li Emircan Reyhan, “Ben, Alper Durmaz, Oktay Topçu, Arda Kunt, Altuğ Kurarer ve daha bir çok Fenerbahçe’ye gönül veren arkadaşımız Muratlı GFB’yi oluşturmak için harekete geçtik. Sefa Kalya’nın ölüm yıldönümünde Muratlı belediye binası önünde lokma dağıtarak faaliyetlerimize başlayacağız. Muratlı GFB olarak, 18 Ocak’ta Fenerbahçe-Gaziantep maçını hep beraber Cafe De Paris’te izleyeceğiz. 21 Aralık’ta Fenerbahçe- Kayserispor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçına çekilişle bir bilet vereceğiz. Bileti kazanan bizimle birlikte maça gidip gelecek. Muratlı GFB olarak pankart çalışmalarına da başladık. Önümüzdeki süreçte etkinliklerimiz artarak devam edecek” sözcüklerini kaydetti.
                Tekirdağ merkez ve ilçelerinde GFB olmasına rağmen, Muratlı’da GFB grubu olmadığına dikkat çeken GFB’li Emircan Reyhan, “Muratlı’da yoktu. Biz kurmak için harekete geçtik. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Yayınlanma Tarihi : 6/1/2020 19:17
Okunma Sayısı : 1734

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar