Farkı fark edeceksiniz!

            Muratlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Ali Özyürek, seçimin ardından kazanması halinde odanın göstereceği yenilikçi değişimin kısa sürede fark edilecek büyüklükte olacağını kaydetti.            Değişim şart!
            Aralık’tan beri saha çalışmaları yaptıklarını anlatan Muratlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Ali Özyürek, “Esnafımızın teveccühüyle başkanlığa talibim. Değişim şart, artık esnafın yüzünün gülmesi gerek. Esnafın sesi olmak, gücüne güç katmak ve onların her türlü sıkıntısında yanında olmak için bu görevi istiyorum. Rabbim nasip eder esnaflarımız da uygun görürse, odamızı bulunduğu yerden alıp, asıl layık olduğu yere getirmek için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.
            Esnaf ve sanatkârlar temel taşlar!
            Esnaf ve sanatkârların ekonominin temel taşları olduğunu hatırlatan Ali Özyürek, “Esnaf ve sanatkârların varlığını koruması anlamında tüm sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimleri ve siyaseti aktif şekilde esnafımıza marjinal faydayı sağlamak üzere organize edecek ve esnafımızın yararına kullanacağız” şeklinde konuştu.            Aynı hizmet binasında işler kolaylaşacak!
            Kutuplaştırıcı değil, bütünleştirici bir yönetim anlayışı ile hizmet vereceklerini kaydeden Ali Özyürek, “Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın aynı hizmet binasında hizmet vermesi daha kolay ve daha verimli olacak. Esnafımızın zaman kaybının da önüne geçilecek” diye konuştu.
            İkili ilişkiler olmazsa olmazımız!
            8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında tüm bayan esnafa çiçek dağıtan Ali Özyürek, ikili ilişkilerin önemine değindi. Başkan Adayı Özyürek, “Kadınlar gününde bayan esnafımıza çiçek dağıttık. Yine burs, esnaf misafirhanesi vb projelerimizi esnafımıza ikili sohbetlerle anlattık, anlatıyoruz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz” cümlelerini kullandı.            Teknolojiden tam manasıyla faydalanacağız!
            Teknolojinin önemine vurgu yapan Ali Özyürek, “Gelişen teknolojiden faydalanıp esnafımızın sorunlarından ve sıkıntılarından anında haberdar olmak adına internet ortamında ve diğer iletişim yöntemleri ile ulaşılabilir bir yönetim anlayışıyla odayı yönetecek ve esnafımızın sıkıntılarını çözeceğiz” ifadesini kaydetti.
            Muratlı esnafıyla diyaloğu zayıf!
            Muratlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sıtkı Elfani’nin ilçe esnafı ile diyaloğunun kopuk olduğunu belirten Özyürek, “Bizim dönemimizde düzenli ziyaretler yapılıp, birebir sohbetlerle esnafımızla iç içe olunacak ve sıkıntıları dinlenecek. Dinamik, bilgili ve donanımlı bir kadro ile hizmet yarışında olacağız” dedi.
            Eksiklikleri analiz ettim, hazırım!
            2014 yılından bu yana odanın yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptığını ve görev yaptığı süre içerisinde eksiklikleri gördüğünü, bunları tamamlamak ve yenilikleri yapmak üzere çalışma ekibini hazırladığını belirten Özyürek, “Esnaf ve sanatkârlarımıza daha iyi hizmet edebilmek için bu göreve talip oldum. Bizimle birlikte hareket eden tüm gönül dostlarımla yaptığım istişareler neticesinde esnafımız ve ilçemiz için çok güzel projelerimiz ortaya çıktı. Esnaf ve sanatkârlarımızın sıkıntı ve sorunlarına çözümler üreten bir yönetim için siz değerli esnaflarımızın desteğini bekliyoruz. Seçim çalışmalarımız kapsamında eli sıkılmadık, hatırı sorulmadık, kapısı çalınmadık esnafımız kalmadı. Çıkmış olduğumuz bu hizmet yarışında ilkeli ve dürüst bir seçim olması dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunar, esnafımıza bereketli kazançlar dilerim” ifadelerine yer verdi.Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?


UFUK GENÇTÜRK
EMRAH TUNCA
NEBİ TEPE
İMDAT ALTINTAŞ
ETHEM GÜMÜŞ
SÜLEYMAN BERK
reklam 1
Günlük Kurlar