Eyüp Kanar, İlk Adımı Muratlı’dan Attı
            AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Eyüp Kanar, ilk resmi ziyaretini partisinin Muratlı teşkilatına gerçekleştirdi.

            AK Parti iktidarıyla birlikte ülkede çok büyük bir gelişmişlik olduğunu dile getiren Eyüp Kanar, “Tekirdağ’ı en iyi şekilde temsil etmek için, yıllardan beri söylenen fakat bir türlü marka şehir haline getiremediğimiz Tekirdağ’ımızı bu noktada nasıl marka şehir haline getirebiliriz bunun mücadelesini vermek adına yola çıktık. Ülkemizde AK Parti iktidarıyla beraber çok büyük bir gelişmişlik yaşadık. Sağlıktan tutun milli eğitime kadar, öğrenci sayımıza kadar, yollarımızı ele alalım, milli sanayinin gelişmesini ele alalım; bu noktalarda çok büyük gelişmelerimiz var ancak bu gelişmelerle beraber insan niteliğini de arttırmak üzerine çalışmalar yapmamız gerekiyor” açıklamasında bulundu.

            İlk basın ziyaretini Muratlı Hizmet Gazetesi’ne yapan Kanar, önemli bir projesini de basınla paylaştı. İnternet üzerinden alışveriş konusuna değinen Eyüp Kanar, “Bugün her tarafta çok büyük bir şekilde yaygınlaştı internet alışverişi. Bakıyorsunuz bu alışveriş sitelerinin çoğunda sadece bilgisayar başında 3-5 kişiyle kendilerine ait bir deposu dahi olmadan, internet üzerinden sanaldan sipariş alıp, yine sanaldan siparişi vererek o adrese giden bir ticaret döngüsü var. Diğer taraftan bizim yereldeki esnafımız kira parası veriyor, yanında eleman çalıştırıyor, onun sigortasını ödüyor. Ülkenin bir sürü yükünü çekiyor. Ama bu internet üzerindeki satışlar esnafa büyük darbe vuruyor. Buna bir sınırlama getirilmesi gerekir. Bu sınırlamanın da şartları nedir? Böyle bir satışı yapabilmek için Türkiye genelinde en az 50 mağazaya, 300 çalışana sahip olmak gibi belirli kıstaslara oturtulması noktasında bazı çalışmalar yapmayı düşünüyoruz, eğer nasip olur da gidersek” ifadelerini kullandı.
            AK Parti Muratlı İlçe Teşkilatı ziyaretini tamamlayan Eyüp Kanar, Hayrabolu’ya gitmek üzere ilçeden ayrıldı.
Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar