'Evinde Kal Muratlı'

                Muratlı Belediyesi, son aylarda dünyanın gündemine oturan ve hızla yayılmaya başlayan koronavirüsün Türkiye’de de yayılmaması için gerekli tedbirleri almayı sürdürüyor.                Muratlı Hizmet - Son olarak Belediye Başkanı Nebi Tepe’nin talimatıyla Muratlı Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından işlek caddelerde ve parklarda bulunan Muratlı Belediyesi’ne ait oturma bankları toplandı.
tasarım59 reklam paketi
                Vatandaşların herhangi bir bulaşıcı hastalığa maruz kalmamaları için bankların toplandığını belirten yetkililer, hastalık tehlikesi bitene kadar bankların konmayacağını söyledi.
                ‘Evinde Kal Türkiye’ kampanyasına ‘Evinde Kal Muratlı’ olarak destek verdiklerini aktaran Belediye Başkanı Nebi Tepe ise, “Sokağa çıkmayıp evde kalmak virüsün hem kendimize bulaşmasını, hem de topluma yayılmasını engeller. Evinde kal Muratlı” dedi.
                Öte yandan, ‘Krizi el ele aşacağız’ mesajı veren Başkan Tepe, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararlar gereği faaliyetlerine ara veren ya da ödeme güçlüğü çeken Muratlı Belediyesi kiracıları için belediyemizin kira alacaklarını erteliyor ve kapalı kaldıkları süre boyunca sözleşmelerini uzatıyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” diye konuştu.
Yayınlanma Tarihi : 20/3/2020 23:52
Okunma Sayısı : 2115

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar