Esnafın Deva'sını anlattı

Esnafın Deva
                DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Muratlı’da pazarcı esnafı ile bir araya gelerek; DEVA Partisi’nin esnafa deva olacağını söylediği projelerini anlattı.                Muratlı Hizmet - DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı, teşkilatın oluşumunun ardından vatandaşlar ile bir araya geliyor. Muratlı’da semt pazarında pazarcı esnafı ile bir araya gelen İl Başkanı Hasan Berk Çebi, esnafa deva olacağını söylediği projelerini pazarcı esnafı ile paylaştı ve esnaflardan destek istedi.
tasarım59 reklam paketi
                Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çebi; “Muratlı’da saha çalışmalarımız çok güzel geçti, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın bizlere ilgisi çok güzel. İnanıyoruz ki ilk seçimde DEVA Partisi olarak vatandaşın desteklediği, Türkiye’de adından söz ettiren bir parti olacaktır. Pazarcı esnafımız zor durumda bunların çözümlerini, esnafımıza deva olacak projelerimizi kendileri ile paylaşarak desteklerini istedik” dedi.
                Öte yandan, Muratlı’daki saha çalışmaları sonrasında DEVA Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı’na giden DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Süleymanpaşa’da DEVA ailesine yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.
Yayınlanma Tarihi : 22/10/2021 16:51
Okunma Sayısı : 1042

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar