Esnaf bayrama hazır

Esnaf bayrama hazır
                Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala piyasalarda hareketliliğin başladığını belirten Ali Özyürek, tatlıcısından bakkalına, terzisinden ayakkabıcısına, kuaföründen oto tamircisine kadar tüm esnaf ve sanatkârın bayram için hazırlıklarını tamamladığını bildirdi.                Esnaf bayram alışverişinden umutlu
                Esnaf, Ramazan Bayramı öncesi alışveriş hareketliliğine odaklanırken, başta gıda ve giyim olmak üzere birçok sektörde ‘Bayram bereketi’ bekleniyor.
                Bu kapsamda mesai yapmaya hazırlanan Muratlı esnafı, iftardan sonra da hizmet verecek.
                Piyasaları canlandıracak
                Muratlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özyürek, ilçe genelindeki tüm esnaf ve sanatkârların bayrama hazır olduğunu söyledi.
tasarım59 reklam paketi
                Ramazan Bayramı için yapılacak harcamaların piyasaları canlandıracağına işaret eden Başkan Özyürek, bunun da tüm esnaf ve sanatkârlara olumlu yansıyacağını dile getirerek; “Bayramın canlılığı öncesinden kendini belli ediyor. Birçok sektörden esnafımız vatandaşın taleplerini karşılamak için hazırlık yaptı. Esnafımız Cumartesi, Pazar, Pazartesi günü iftardan sonra da açık olacak ve hizmet verecek. Bakkalından manavına, pastacısından çikolatacısına, terzisinden hazır giyime, berberinden kuaförüne, taksicisinden dolmuşçusuna kadar tüm sektörlerde bayram heyecanı var. İkramlıklar, giyim, kozmetik, seyahat ve ulaşım harcamaları için yapılan alışverişler başta olmak üzere, bayramda piyasalarda hareketlilik bekliyoruz” ifadelerini kaydetti.
                Hizmet Medya’ya konuşan Başkan Özyürek; “Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin ve esnaf-sanatkârlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemizin, milletimizin ve tüm İslam âleminin birlik, beraberlik ve kardeşliğine vesile olmasını diliyorum. Bayramınız mübarek olsun” sözcüklerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 31/5/2019 16:00
Okunma Sayısı : 1434

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar