Elektrikler kesilecek

Elektrikler kesilecek
                Enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, Muratlı’da yaşanacak elektrik kesintisi öncesi abonelerini uyardı.                Muratlı Hizmet - TREDAŞ Muratlı İşletme Şefliği tarafından elektrik kesintisi öncesi abonelere uyarı yapıldı.
tasarım59 reklam paketi
                Planlı elektrik kesintisi yapmaya hazırlanan TREDAŞ, 18 Temmuz 2021 Pazar günü 10.00 – 18.00 saatleri arasında Fatih Mahallesi Hasan Çelikkol Caddesi bir kısmı, 78. Sok., 79. Sok., 80. Sok., 81. Sok., Gelincik Sok. bir kısmı, Dicle Sok., Cemre Sok., Mevsim Sok., Ergene Sok., Ekin Sok., Yiğit Sok., M.Fevzi Çakmak Caddesi bir kısmı, 85. Sok., Nilüfer Sok., Stad Caddesi, Huzur Sok., Yağmur Sok., Gürgen Sok., Güvercin Sokak bir kısmı., 77. Sok., 82. Sok., 76. Sokak’ta elektrik kesintisi yapılacağını abonelerine duyurdu.
                Abonelere bildirilen 8 saatlik elektrik kesintisine gerekçe olarak AG planlı bakım gösterildi.
                Öte yandan TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Yayınlanma Tarihi : 18/7/2021 03:11
Okunma Sayısı : 1899

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar