Elektrik kesintisi! Nerelerde mi?

Elektrik kesintisi! Nerelerde mi?
                Enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, Muratlı’da yaşanacak elektrik kesintisi öncesi abonelerini uyardı.                Muratlı Hizmet - TREDAŞ Muratlı İşletme Şefliği tarafından elektrik kesintisi öncesi abonelere uyarı yapıldı. Planlı elektrik kesintisi yapmaya hazırlanan TREDAŞ, 11 Ekim 2020 Pazar günü 09.00 – 13.00 saatleri arasında Muradiye Mahallesi Göçmen Evleri, Cemevi ve civarları, Darcan Petrol, Muratlı Anadolu Lisesi ve Pansiyonu, Muratlı Devlet Hastanesi, Muratlı Meslek Yüksekokulu, Yeşilsırt Mahallesi, Aydınköy Mahallesi, Yukarısırt Mahallesi, TESKİ Aydınköy İçme Suy, TESKİ Yeşilsırt İçme Suyu, Fehmi Sevinç Un Fabrikası, Benzinlik ve Çiftlik Evi, Nebi Tepe Çiftlik, F Tipi Cezaevi İçme Suyu Kuyuları'nda elektriklerin olmayacağını bildirdi. Elektrik kesintisine bağlı olarak Yeşilsırt Mahallesi, Yukarısırt Mahallesi ve Aydınköy Mahallesi'nde suların da kesilmesi bekleniyor.
tasarım59 reklam paketi
                Abonelere bildirilen 4 saatlik elektrik kesintisinin gerekçesi olarak ‘OG Planlı Bakım’ gösterildi.
                11 Ekim 2020 Pazar günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında ise, Kurtpınar Mahallesi Yasemin Sokak, Fatih Mahallesi Celal Atik Caddesi, Hanımeli Sokak, Fulya Sokak, Gardenya Sokak, Günebakan Sokak, Şakayık Sokak, Doğa Sokak, Hüseyin Pehlivan Sokak, Deniz Sokak, Öğretmenler Sokak, Gürgen Sokak, Kamelya Sokak, 74. Sokak'ın bir kısmı ile Mehmet Akif Sokak'ın bir kısmında elektriklerin olmayacağı bildirildi.
                Abonelere bildirilen 2 saatlik elektrik kesintisinin gerekçesi olarak ‘AG Planlı Bakım’ gösterildi.
                TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Yayınlanma Tarihi : 9/10/2020 01:04
Okunma Sayısı : 4753

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar