Elektrik kesintisi! İki gün

Elektrik kesintisi! İki gün
                Enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, Muratlı’da yaşanacak elektrik kesintisi öncesi abonelerini uyardı.                Muratlı Hizmet - TREDAŞ Muratlı İşletme Şefliği tarafından elektrik kesintisi öncesi abonelere uyarı yapıldı. Planlı elektrik kesintisi yapmaya hazırlanan TREDAŞ, 13 Eylül 2020 Pazar günü 09.00 – 12.00 saatleri arasında Fatih Mahallesi 74. Sk., Kurtpınar Mahallesi Namık Kemal Caddesi, Mehmet Akif Ersoy Sk., Bahar SK., Başak Sk., Vatan Sk., Çağdaş Sk., 57.Sk., 58. Sk., 59.Sk, 60. Sk., 61.Sk., 62.Sk., İstiklal Mahallesi 42.Sk., 43.Sk., 44.Sk., 45.Sk., Gazi Caddesi Bir Kısmı, Atatürk Caddesi Cem Market ve Civarları, Şok Market ve Civarları, Kurtpınar Camii ve civarlarında elektriklerin olmayacağını bildirdi.
tasarım59 reklam paketi
                Ayrıca, 14 Eylül 2020 Pazartesi günü ise saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında İnanlı Mahallesi, TESKİ İnanlı İçme Suyu Pompası’nda elektriklerin olmayacağı öğrenildi.
                Abonelere bildirilen elektrik kesintilerinin gerekçesi olarak ‘OG Planlı Bakım’ gösterildi.
                TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Yayınlanma Tarihi : 11/9/2020 12:54
Okunma Sayısı : 4365

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar